Ford Servis'te %30'e Varan İndirimler!

Ford Servis'te %30'e Varan İndirimler!

Aracınıza Özel İndirimler Ford Yetkili Servislerinde!


Ford yetkili servislerinde bireysel ve tüzel kullanıcılarımızı %30’a varan indirimlerle karşılıyoruz.

Bireysel


Ford LifeCard ile Ford yetkili servislerinde yapacağınız mekanik servis harcamalarında orijinal yedek parça ve işçilikte geçerli, aracınızın yaşına göre, %30’a varan özel indirim kazandırır.


Tüzel


Ruhsat sahibi şirket olan tüzel müşterilerimizin tüm binek ve ticari araçlarda periyodik bakım ve mekanik onarımda %30'a varan indirim Ford yetkili servislerinde!

Siz de Ford Servis’e gelin, bu benzersiz indirimi kaçırmayın! 1


Kampanya detayları aşağıdadır;

YaşBinek Araçlar İndirimTicari Araçlar İndirim
0Aşınan Parça&İşçilik: %20Aşınan Parça&İşçilik: %20
1Aşınan Parça&İşçilik: %20Aşınan Parça&İşçilik: %20
2Aşınan Parça&İşçilik: %20Bakım&Aşınan Parça&İşçilik: %30
3Bakım&Aşınan Parça&İşçilik: %30Bakım&Aşınan Parça&İşçilik: %30
4Bakım&Aşınan Parça&İşçilik: %30Bakım&Aşınan Parça&İşçilik: %30
5Bakım&Aşınan Parça&İşçilik: %30Tüm Parçalar&İşçilik: %30
6+Tüm Parçalar&İşçilik: %30Tüm Parçalar&İşçilik: %30

 

1 Kampanya, Kampanya, Ford yetkili servislerinde yapılacak periyodik bakım, mekanik onarım, aksesuarlar mekanik işçiliklerde geçerlidir. (Lastikler kampanya indirimine dahil değildir. Başka kampanyalarla birleştirilemez ve kaporta işlemlerinde geçerli değildir.)

Bakım indirimlerine bakım işçilikleri de dahildir. Aşınan parça değişimlerinde, sadece parça indirimi kampanya kapsamındadır. Aşınan parça işçiliklerinde ise parçada belirtilen indirimin uygulanması tavsiye edilmektedir. Aşınan parçalar; fren balata ve diskleri, silecek, akü, amortisör, debriyaj ve volan ürün gruplarından oluşmaktadır. Bakım parçaları ise, Ford tarafından periyodik olarak değiştirilmesi gerektiği belirtilen motor yağı ve diğer yağlar ile, filtre ve triger seti, aksesuar kayışı ile birlikte ilgili bakım işçiliklerini kapsamaktadır.


Kampanya 31 Aralık 2022 tarihine kadar, kampanyaya katılan yetkili servislerde geçerlidir.


Ford Otomotiv San. A.Ş. belirtilen kampanyaları önceden haber vermeksizin sonlandırma, tekrarlama, uzatma ve değiştirme hakkını saklı tutar. Ford Otomotiv San. A.Ş. kampanyalarla ilgili yapacağı değişikliklerden sorumlu tutulamaz.